середа, 12 квітня 2017 р.

15 квітня - День екологічних знань!

Щороку 15 квітня у світі відзначають День екологічних знань. Свято було засноване 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) було наголошено на важливості екологічної освіти громадян всіх країн для реалізації довгострокових планів розвитку людства.
Головна мета свята — популяризація екологічних знань, формування екологічної культури населення, надання інформації про стан екологічної безпеки та навколишнього середовища, виховання у дітей і дорослих екологічного мислення.

субота, 8 квітня 2017 р.

VII Всеукраїнська олімпіада в Ужгороді!


     З 21-25 березня в Ужгороді проходила VII Всеукраїнська олімпіада з екології. Хмельницьку область представляли: Царик Юлія, Лисай Ірина, Мельник Світлана. Вони писали теоретичний тур олімпіади, і 9 раз захищали свої екологічні проекти. Дівчата молодці! Не кожний дорослий витримає таку напругу. 
   Царик Юлія, учениця 10 класу Шепетівської школи-гімназії виборола ІІ місце! Щиро радіємо її успіху!
Для мене вони всі переможці і дуже хороші, виховані дівчата. Дякую їм.
Гарне місто. Зустріло нас весняним теплом. Незабутній тиждень, насичений подіями. Ми  раділи, плакали, гуляли, їли тістечка, фотографувалися, знімали відео. Коротенький фотозвіт з нашої поїздки)))
Дякуємо організаторам олімпіади!

Чи дійсно ми на 99 відсотків шимпанзе?


Чому ми старіємо і, зрештою, помираємо?

Чи існують види, для яких ці процеси проходять інакше, ніж для людей? Отримайте відповіді на ці запитання у цьому відео


7 квітня – День охорони здоров'я

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) була організована в цей день. У зв'язку із постійною зміною та забрудненням довкілля щораз актуальнішим стає питання охорони здоров'я. Цей день проголошений ООН для того, щоб більшість країн звернула особливу увагу на різноманітні аспекти охорони здоров'я.
В доповіді ВООЗ «Профілактика хвороб за допомогою навколишнього середовища – оцінка тяжкості хвороб, викликаних навколишнім середовищем» зазначається, що 24% всіх хвороб у світі виникають та розвиваються через погані умови навколишнього середовища. Причому у дітей з цим пов'язано 33% всіх випадків захворювань.